Nagrania uczniów

Filmy zrealizowane z uczniami podczas lekcji gry na pianinie

Nagrania audio
Kompozycje uczniów z zajęć z harmonii, zasad muzyki, kompozycji i aranżacji.

Moi uczniowie trafiają do mnie na różnym etapie swoich doświadczeń. Czasem zaczynamy zupełnie od zera, uczę wówczas od podstaw zasad kompozycji. Uczę również osoby posiadające już spory warszatat kompozytorski.

Konrad

Lat 34. Tworzy muzykę już od 10 lat, głównie elektroniczną. Pracujemy nad zagadnieniami z zasad muzyki i harmonii. Oprócz tego Konrad uczy się u mnie gry na pianinie. Tu prezentuję jedynie fragmenty trzech utworów. Więcej na YouTube na kanale Konrada – https://bit.ly/2D0qpcP

Paweł

Wiek, 16 lat. Tworzy od 2-3 lat. Paweł posiada już sporą wiedzę na temat aranżacji i kompozycji. Zgłosił się po się lekcje harmonii i gry na pianinie.

Piotr

Wiek, ok. 50 lat. Pierwszy kontakt z instrumentem i nauką harmonii miał 3 lata temu u mnie na lekcjach. Miłośnik muzyki barokowej. Teraz, w czasie wolnym od pracy, pianista i kompozytor. Poniżej, zupełnie samodzielnie stworzony utwór, miniaturka na fortepian, jeszcze bez tutułu.

Szymon

Wiek, ok. 30 lat. Miłośnik muzyki elektronicznej, miksu i muzyki klubowej w różnych odmianach. Pomagam stawiać pierwsze kroki z dziedziny harmonii w muzyce.

Artur

Wiek, ok. 40 lat. Podczas lekcji podejmujemy pierwsze próby rozwinięcia pomysłów melodycznych autorstwa Pana Artura. Pracaujemy nad tworzeniem muzyki w programie Cubase.